2026.06.16 Ver-nieuwbouw Tribunegebouw Megaland: Ready to rock op Pinkpop '26!
Op Megaland in Landgraaf is de revitalisatie van het voormalige tribunegebouw opgeleverd. Het multifunctionele gebouw vormt het technische en logistieke hart van de evenementenlocatie, waar #Pinkpop aanstaande vrijdag weer van start gaat.
Bekijk het project: Revitalisatie Tribunegebouw Megaland Landgraaf
Overig nieuws 2026
2026.07.21 Hof van Nieuwland: inschrijving geopend!
Afgelopen vrijdag was de officiële lancering van de website van Hof van Nieuwland. De inschrijving is geopend voor de verkoop van 14 boutique appartementen die zijn gelegen aan de mooie Nieuwlandstraat in het hart van de Tilburgse binnenstad. Verscholen in het bouwblok ligt een groene binnentuin, waaronder zich de parkeergarage bevindt.
Bekijk het aanbod op de website: hofvannieuwland.nl
Download de brochure: Hof van Nieuwland
Bekijk het project: Hof van Nieuwland
24.06.2026 Feestelijke start bouw: Nieuwdorp
Samen met Zaam Wonen, Gemeente Stein, Vivantes Zorggroep, Smeets bouw, Buurtcentrum Nieuwdorp en de andere betrokken architecten, vierden we vorige week de start bouw van de 99 grondgebonden woningen en (zorg-)appartementen. In de vernieuwing van de wijk Nieuwdorp in Stein komen wonen, zorg en ontmoeting samen. Dreessen Willemse Architecten ontwierp de 32 levensloopbestendige woningen aan de Diepenbeekstraat, gelegen in en aan een nieuw park, ontworpen door Mulderendevries Architecten.
Bekijk het project: Nieuwdorp, Stein
2026.06.09 Dag van de Architectuur 2026: Kom je ook naar het Malpertuisplein?
Op zaterdag 13 juni vieren we in Maastricht de Dag van de Architectuur met als titel ‘de solidaire samenleving‘. Een dag die dit jaar draait om samenkomen, ontmoeten en het delen van de stad. Juist buiten het centrum laten plekken zien hoe belangrijk de openbare ruimte is voor het dagelijks leven. In wijken als Pottenberg en Malpertuis vormen groene zones, pleinen en informele ontmoetingsplekken het hart van de buurt. Hier komen bewoners samen: bij speeltuinen, buurtgroen, volkstuinen en verenigingen. Het door Dreessen Willemse Architecten ontworpen Malpertuisplein, met buurthuis en gelegen aan groene pleinen en tuinen, vormt zo‘n ontmoetingsplek.
Bekijk de flyer: Dag van de architectuur; De solidaire samenleving
Bezoek de website: Architectuurdag.nl
Bekijk het project: Malpertuisplein Maastricht